facebook

Oferta

Lustra

Oferujemy Państwu lustro belgijskie na wymiar o grubości 4 mm. Lustra idealnie nadają się zarówno do łazienek jak i innych pomieszczeń w domu, sklepie czy biurze.

Panele szklane

Materiałów wykończeniowych przestrzenie pomiędzy blatem a szafkami jest naprawdę wiele. Jednak najmodniejszym rozwiązaniem są panele szklane. Nadają nowoczesny wygląd całej kuchni oraz są łatwe w utrzymaniu. Nasza oferta to szkło hartowane 6 mm lub szkło typu LACOBEL.

Panele z nadrukiem

Nasza firma wykonuje również panele szklane z nadrukowaną grafiką. Zdjęcia mogą Państwo wybrać z internetu np. za pośrednictwem banku zdjęć "Fotolia" lub użyć własnego. Musi ono jednak spełniać odpowiednie parametry i rozdzielczość.

Balustrady

Wykonujemy balustrady całoszklane na rotulach. Takie balustrady dają wrażenie lekkości i przestronności pomieszczenia. Wykorzystujemy w nich szkło hartowane monolityczne, szkło laminowane lub szkło laminowane hartowane.

Kabiny prysznicowe

Dla klientów, którzy w swoich łazienkach nie stosują typowych kabin prysznicowych, wykonujemy ze szkła hartowanego zabudowy pryszniców oraz ściany działowe na wymiar. Okucia, które wykorzystujemy są solidne i dobrze współgrają z całością.